Zůstaňte pozitivně negativní

Zůstaňte pozitivně negativní

Prodej antigenních testů je jednou z možností, jak odhalit onemocnění COVID-19. Výhody těchto testů jsou především rychlost provedení (výsledky jsou známy do několika minut), jednoduchost provedení (není třeba žádná kvalifikace a test zvládne provést každý podle jednoduchého návodu) a také finanční dostupnost. Lze zakoupit dva druhy antigenních testů na COVID-19, a to testy ze slin nebo z výtěru z nosu.

samotesty

Existuje několik možností, jak se otestovat pomocí antigenního testu. První z nich je objednat se do některých testovacích center nebo zastavit se u odběrových míst. Překážkou jsou však časté fronty nebo nedostatky v evidenčních systémech.

Další z možností je zakoupit si samotest. Antigenní samotesty jsou dostupné nyní na mnoha místech, v lékárnách, některých supermarketech a také v mnohých internetových obchodech. Vzhledem k neustále se zpřísňujícím podmínkám je výhodné mít zásobu zakoupených testů. Ať už kvůli osobním potřebám či povinnému testování ve školách nebo firmách.

antigenní test

Jedním z dobře dostupných a spolehlivých internetových prodejců antigenních testů je e-shop covidexpert.cz, který nabízí antigenní testy ze slin a také z nosu. Nabízené testy se prodávají ve větším i menším množství, jsou cenově dostupné, kvalitní a certifikované. Testy se cenově pohybují mezi 35 až 60 korun za kus. Najdeme zde i testy, které detekují mutaci Omikron. Celý web je jasný a přehledný a nákup zde zvládne opravdu každý. V nabídce je vždy uvedeno, o jaké testy se jedná, které testy proplácí pojišťovna a všechny další důležité informace. Jako bonus oproti jiným e-shopům jsou velké slevy až 60 % a navíc doprava zdarma pro vybrané produkty. Pro srovnání, cena antigenního testu na odběrovém místě se pohybuje kolem 300 korun za test. Podle nejnovějších pravidel Ministerstva zdravotnictví České republiky tyto testy již nejsou nikomu hrazeny.