Cesta z dluhové pasti

Cesta z dluhové pasti

se et=UTF-8″>

Jsme společnost Light Finance. Jak už název napovídá, naším hlavním tématem jsou peníze. Naše společnost je tvořena týmem specialistů, kteří mají již dlouholeté zkušenosti s finančnictvím. Samozřejmě se nespokojíme s tím, co jsme se naučili před 15 lety, ale vzdělávají se stále dál, abychom mohli pracovat s nejnovějšími trendy a produkty, které jsou moderní v zahraničí a snažíme se je dostat i na náš trh. Prioritou je pro nás spokojený klient, kterému pomůžeme zbavit se svých dluhů. Naprosto chápeme, že do dluhových pastí a finančních problémů se dostane velmi snadno i slušný člověk, který vždy dělal vše pro to, aby měla své finance v pořádku. Bohužel dnešní doba je náročná a může se čím dál snadněji stát, že i Vám se výrazně zhorší vaše bonita.

Chudá peněženka

Našim cílem je vrátit vám vaši ztracenou bonitu. Často k nám přichází lidé s otázkou mám exekuci a potřebuji půjčku, co mám dělat? Tito lidé si většinou myslí, že jsou v koncích, že pro ně neexistuje žádné řešení. Bývají velmi šťastní, když je přesvědčíme o opaku, většina bankovních společností prodává své produkty. Splňujete podmínky, prodáme vám svůj produkt. Nesplňujete podmínky, neprodáme vám svůj produkt. A díky tomu se právě mnoho lidí cítí velmi bezradně. My, jak jsme již zmiňovali, si zakládáme především na spokojeném klientovi a ke každému člověku se snažíme přistupovat co nejvíc individuálně a nabídnout mu produkt, který mu takzvaně ušijeme na míru. Špatná bonita klienta je totiž největším problémem při řešení finančních situací. Našim základním cílem je tedy vrátit našim klientům jejich dobrou bonitu, která jim otevře dveře do banky.

Prázdné kapsy

Oblíbeným nabízeným produktem je zápůjčka se zástavou nemovitosti. Sám název napovídá, jak bude vše probíhat. Na základě vámi zastavené nemovitosti vyplatíme veškeré exekuce, úvěry a jiné vaše finanční závazky. Pomůžeme vám s odložením splátek anebo vám vyjednáme lepší slevy a ceny. Hlavním cílem je vaše dobrá bonita. A na tom budeme společně pracovat tak, aby se zvýšila také vaše šance na bankovní úvěr nebo hypotéku.

Každá situace má řešení. Nepropadejte panice a kontaktujte nás. Záleží nám na vás a uděláme vše proto, abyste od nás odcházeli s vidinou lepších času. Věříme, že díky našim produktů na míru se nám podaří společně vás dostat z dluhové pasti.