I ten nejmenší detail je důležitý

I ten nejmenší detail je důležitý

Zipy jsou jedním z nenápadných, ale velmi důležitých pomocníků každé švadlenky či krejčího. Pokud by se tento vynález před mnoha lety neobjevil, ještě stále bychom museli k zapínání používat pouze knoflíky, což je, a to si musíme přiznat, v mnoha případech velmi zdlouhavý způsob zapínání a navíc v některých případech také nepohodlný a někdy dokonce i nepoužitelný. Jde o pomocníka, který nám hodně usnadňuje život a to v mnoha případech. Nejenže jde o rychlejší způsob zapínání, ale také nám spojí obě poloviny oblečení v celek bez mezer, kterými by mohl profouknout vítr, což je velkou výhodou právě třeba u podzimního či zimního oblečení, jako jsou bundy, mikiny, ale i třeba svetry.

zip na mikině

Ovšem v dnešní moderní době už zipy neplní pouze funkci zapínání a spínání, ale také funkci dekorační. Ano, i tito pomocníci se mohou stát ozdobou a to nejen na různých částech oblečení, ale také například na kabelkách, batohu, tašce či třeba dokonce na botách a to nejen na kozačkách či zimní obuvi, ale také třeba na nejrůznějších sportovních botách a botaskách a tak podobně. Jak tedy vidíte, tohoto skvělého pomocníka lze využít v mnoha různých případech.

ozdobný zi

A to všechno je možné právě díky tomu, že dnes už najdete opravdu spoustu různých provedení zdrhovadel. V naší nabídce najdete zdrhovadla, jak kovová, tak plastová a hlavně v mnoha různých barevných odstínech a také délkách. Velkou výhodou je možnost pořízení metrážového zdrhovadla. Už nikdy nemusíte zdlouhavě shánět zip v určité délce, někdy je to opravdu velmi náročné a někdy ani tu požadovanou délku nenajdete, a právě proto si můžete nechat ustříhnout délku jakou potřebujete, nebo si můžete do zásoby koupit několik metrů, které si pak nastříháte na požadované velikosti.

Takže ať už se věnujete šití svých vlastních modelů nebo si rádi vyrábíte své vlastní doplňky či jen občas opravujete nebo upravujete oblečení svým dětem či rodině, jistě oceníte naši obrovskou nabídku nejen kovové galanterie, kde najdete všechno potřebné pro Vaši práci.