Celý rok jako v pohádce

Celý rok jako v pohádce

Nejen děti, ale i dospělí si rádi hrají a čas od času se převléknou za někoho jiného, ať už pohádkovou postavičku nebo nějakou děsivou hororovou zrůdu. Období plesů a maškarních trvá jen krátce, ale pokud jste opravdu velkými nadšenci všeho, co s plesy v kostýmech souvisí, věnovat se jim můžete po celý rok. Jak? Co si otevřít půjčovnu?
 dámská škraboška
Jestliže jste šikovní a ovládáte šicí stroj, pak máte napůl vyhráno, pokud zapojíte fantazii, pak budete mít za chvíli celkem slušnou sbírku, se kterou se nebudete muset bát vyrazit do světa. Prezentace na webových stránkách je samozřejmostí, stejně tak kamenný obchůdek, kde byste mohli vítat svoje zákazníky, pomáhat jim s výběrem a radit. Slušné obleky můžete sehnat i v různých výprodejích, např. čas od času se divadelní sklady zbavují něčeho ze svých bohatých zásob, počítat však budete muset s tím, že některé kousky budou potřebovat trošku vylepšit.
 
A pokud vás trápí strach z toho, že budete mít klienty pouze v zimních měsících, kdy probíhá plesová sezóna, pak se nemusíte obávat. Během celého roku pořádá spousta firem a společností večírky, na kterých jsou vyžadovány kostýmy na dané téma. A kdo by si rád čas od času nezahrál na někoho jiného a tak trochu se neodvázal? Stejně tak můžete být úspěšní s nabídkou tzv. sexy kostýmů, o ty budou mít zájem především ženy, které budou chtít připravit překvapení pro svou drahou mužskou polovičku a s chutí se předvedou jako sexy zdravotní sestřička nebo přímo žena zákona.
holky na maškarním
 
Pokud máte ve svém okolí šikovnou švadlenku nebo návrháře amatéra, pak určitě bude stát a úvahu spojit své síly, světlo světa pak mohou spatřit modely, které přitáhnou spoustu zákazníků. Kromě oblečení nezapomeňte na doplňky jako klobouky, kabelky, paruky, rukavice.
 
Pevně stanovené sazby za půjčovné, doba pro půjčení a vrácení, vše by mělo být pevně dané. Hlavní je spokojenost jak zákazníků, tak i vaše.