Boxerky versus slipy

Boxerky versus slipy

Móda se může měnit každou chvíli, co se ale nemění a na čem záleží podstatně více je pocit, který máte, když na sobě něco nosíte. Zejména u spodního prádla by měl tento pocit převyšovat nad tím, co je momentálně „in“, o čem by mohli nejvíce vykládat samotní muži.
muž v boxerkách

MUŽSKÉ SLIPY – KLASIKA NEBO POHROMA?

Kdysi byl tento druh spodního prádla prakticky jediný, který muži mohli nosit a nosili. Byly přizpůsobené mužským proporcím a měly splňovat vše pro maximální pohodlí a pocit z příjemného nošení. Nic se na tom nezměnilo ani v současnosti, kdy se na jejich kvalitu a pohodlí hledí skutečně ve velké míře. Přesto jich mnoho mužů zatracuje už při pouhé myšlence na jejich tvar nebo nepraktičnost.
Řada z nich tvrdí, že jsou natolik nepříjemné díky tomu, jak jsou vykrojené, že se díky nim potí a v nemalých případech způsobují i opruzeniny. Nepříjemná vyrážka a pocit malé volnosti je právě tím důvodem, proč jich dobrovolně nevyhledávají a raději upřednostňují střih, který jich neomezuje.
boxerky Calvin Klein

BOXERKY – PRO MUŽE ÚLEVA A NEJLEPŠÍ SPODNÍ PRÁDLO

Muži mají jasno. Dávají přednost nejen materiálu, ale především samotnému střihu spodního prádla. Kromě faktu, že mnoho z nich chodí nejraději „na ostro“, se přiklání k volbě pořídit si právě boxerky.
Jsou nesmírně komfortní díky volnému střihu, díky kterému jejich pokožka a samozřejmě i intimní oblasti dýchají, nepotí se a netlačí jich nic, co by jich v oblasti třísel omezovalo. Oceňují na nich taktéž svobodu v oblasti pozadí, kdy se jim nic nezařezává a neposouvá výše, ale přirozeně obepne jejich zadek v okolí pod ním.
Jsou tedy nejlepší volbou, po které sahají v případě, že potřebují nebo chtějí jejich spodní prádlo zakoupit. A vůbec se nebojí investovat do jeho luxusu i větší obnos peněz. Podstatné je hlavně to, aby se cítili celý den pohodlně, vyhnuli se zdravotním komplikacím a měli pocit jistoty, že vše drží na svém místě, bez potřeby si to každou chvíli upravovat.