Šik i v písku

Šik i v písku

Dovolená je vždy časem oddechu, očekávání a těšení. Celý rok žijete představou prosluněných dnů, nekonečně azurové oblohy, lehkého vánku, šumění vln, romantického západu slunce, žádné starosti a běžný denní shon. Pokud patříte mezi ty, kteří mají rádi módu a snaží se oblékat podle posledních módních trendů, nemusíte se tohoto svého standardu vzdávat ani ve chvílích, které strávíte na pláži. I zde můžete vypadat šik a moderně.


 žena na útesu


Co v žádném případě doma nenechat


 


Samozřejmě se jedná o dobu, kdy budete nosit jen lehké oblečení, určené pro horké slunečné dny, na večer se bude hodit něco trochu slavnostnějšího a decentního. Začněme tedy u plavek. Hlavně ženy chtějí, aby po návratu bylo na první pohled patrné, že své volno strávily u moře, proto je pro ně opálení dost podstatnou záležitostí a podle toho také volí druh plavek. Ideálním modelem jsou ty, kde bude možné schovat při opalování ramínka, která by jinak zanechala tolik neoblíbený bílý proužek přes ramena. Dodržujte zásadu, že méně je někdy více, co se týká barev, buďte spíše střídmější, černou rozhodně nic nezkazíte. Jako doplněk pareo a sluneční brýle, na nohy pohodlné žabky, které mohou ladit s plážovou taškou.


 


Skvělou a naprostou úžasnou částí vašeho obsahu kufru by měla být tunika. Tu můžete nosit snad ke všemu, přes plavky, ke kraťasům nebo jako šaty. kombinovat s jinými doplňky. Zde se fantazii opravdu meze nekladou. Ideálním oblečením přes plavky je krátký overal.


 


Ne každá žena má míry modelky, bikiny tedy nepřicházejí v úvahu. Dobře vypadat budou i jednodílné plavky nebo tankiny, silnější dámy uvítají šaty určené ke koupání. A pokud je doplníte kloboučkem, pak bude váš model dokonalý.


 mladá žena na břehu


Sebou k vodě budete potřebovat i ručník či krém na opalování, velká plážová taška by tedy chybět rozhodně neměla. Na nohy patří sandálky nebo žabky, barevně sladěné s ostatními kousky oblečení.