Narodilo se robátko

Narodilo se robátko

Ono to vlastně začíná ještě dříve. Ještě, než se prcek narodí. Jakmile se zjistí, co to bude, začne rej. Hlavně ženy a dívky z rodiny začnou kupovat kde co, jen aby se malý či malá měli dobře. To nejdůležitější však kupují rodiče sami a tím je kočárek. Těch je samozřejmě spousta druhů, a tak je nutno vybírat. Nejprve je to kočárek normální, ve kterém dítě jen leží a většinou spí. Okolní svět jej zatím nezajímá. Je šťastné, protože vůbec netuší, co ho v životě čeká. Udělá-li tu zatracenou maturu nebo ne, popřípadě zda má jít do práce. Tyto věci jsou zatím zcela mimo něj. Nu a jak pomaličku roste, už nebude mít kočárek obyčejný, ale kočárek sportovní, ze kterého je přeci jen lepší výhled. Dítě tak začíná zkoumat svět očima, a domnívám se, že je jen dobře, když netušíme, co si o tom všem tady myslí.

dítě v kočárku

Jak vybrat správný sportovní kočárek? Stejně jako ten první, i zde musí být bezpečnost. Ta musí být na prvním místě a vše ostatní musí stranou. Zde ještě více než v předešlém kočárku. Tam dítě leží, tady už bude zkoušet vstávat, obracet se a vůbec vyvádět svá první alotria. Proto ta bezpečnost. Nu a pak již klasické parametry, jako je pohodlí pro toho, kdo kočárek veze.

na procházce

Pokud trvá přehození rukojeti půl hodiny tak to asi dobré nebude. Kočárek také musí, nebo by měl být lehký, aby se maminky netahaly s nějakou těžkou potvorou. Všechny polohy musí být řádně zajištěny, brzdy funkční a možnost otočení rukojeti automatická. Pak teprve se můžeme soustředit na barvu a další, již ne tak důležité věci. Například velikost koleček, pérování, odolnost vůči povětrnostním vlivům a já nevím co ještě. Ostatně, pokud chcete skutečně kvalitní zboží, klikněte si o něco výše na ten odkaz, který tam vidíte a dostanete se do kočárkového světa. Zde si stačí vybrat a objednat. Kočárek vám bude doručen až k vám domů.