Keto dieta

Keto dieta

Přáli byste si mít opravdu krásné tělo, které by bylo pro vás tak akorát a byli byste se sebou sami spokojení? V létě se bojíte chodit na bazén, protože si nechcete oblékat plavky, aby všichni viděli vaše hrozné tělo? Měli jste dříve pěknou postavu, ale po porodu, v důsledku nějakého zranění nebo prostě s přibývajícím věkem se to změnilo a vy byste chtěli zpět obléknout své staré rifle? Pokud je tomu přesně tak, rozhodněte se opravdu rychle a vyberte si z naší luxusní nabídky to nejlepší a nebudete litovat. Všechno bude opravdu skvělé. Keto dietaje zvláštní proteinoví dieta, kdy přijímáte pouze bílkoviny, aby se v těle navodil stav, který se jmenuje ketóza.

břicho

Dosáhnout ketózy z běžné stravy je téměř nemožné, protože nikdy nevíte přesný obsah živin. Takhle, pokud si zvolíte jeden z našich programů, tak budete jíst jídla od nás a nebudete muset řešit, kolik čeho sníte. Budete dodržovat jenom přísně celý program a už po třech dnech začnete spalovat tuky a po týdnu to na vás půjde vidět. Pokud tělo nebude dostávat základní zdroj energie, což jsou sacharidy a nebudete přijímat ani tuk a budete do těla dávat bílkoviny, tak tím zamezíte tomu, že by tělo začalo spalovat svaly, ale sáhne do hlubokých zásob tuků a to nepřesně to, co chceme. Zkrátka a dobře tělo nebudeme na výběr, protože mu tímhle nedáte jinou možnost.

hubnutí

Bez jojo efektu

Nebojte se, tohle máme také pod palce. Díky fázím, do kterých je dieta rozdělná, s nestane, že byste měli problém s jojo efektem, protože se pomalu, ale jistě navrátíte k normální stravě a udržíte si vaši váhu. Připojte se i vy k celé řadě maximálně spokojených klientů, kteří udělali to správné rozhodnutí a vybrali si právě proteinovou dietu k tomu, aby dosáhli svého cíle, a teď jsou spokojení. Mají vyšší sebevědomí, vypadají dobře, cítí se dobře a to se odráží i v práci. Mají více energie a více chuti do všeho. I vy můžete být jedním ze všech těchto zákazníků.