Kde se vzal, tu se vzal, krásný a moderní mobilní dům

Kde se vzal, tu se vzal, krásný a moderní mobilní dům

O mobilních domech se mnoho let nemluvilo, byly to takové šedé myšky. Každý si myslel, že se jedná jenom o nějaké malé budky na kolečkách a to v podstatě do nedávna, kdy se z mobilních domů staly domy na klasické bydlení. Existují celoroční typy, které jsou profesionálně zateplené, daleko lépe než například starý dům, který byste si pořídili, takže mají nízké provozní náklady na vytápění a veškerou údržbu, jsou sympaticky malé, ale máte v nich všechno, co potřebujete. O ceně ani nemluvě, ta je velice příznivá a to pro každého, kdo sní o svém vlastním bydlení za rozumné peníze.

pár na louce a ovc

Co v takovém obydlí můžete najít?

Samozřejmostí je kuchyně, stejně tak jako obývací pokoj, který bývá její součástí. Další je ložnice a třeba dětský pokoj. Velikost si můžete vybrat podle toho, kolik preferujete místností, podle toho, kolik členů bude tuto domácnost obývat nebo podle toho, jak velký prostor potřebujete. Další je koupelna třeba se sprchovým koutem, umyvadlem a záchod.

Jistě Vás bude zajímat také cena. Říkáte si, že to musí stát majlant, vždyť oni Vám celý ten dům postaví a ještě k tomu v podstatě na zakázku, že si můžete říct, jaké by měl mít parametry, jak barevnou střechu, jestli má být vevnitř dřevěné obložení nebo má vypadat jako zděný dům, jaká bude kuchyně a spoustu dalšího, takže to musí stát hromadu peněz, když Vám celý objekt ještě navíc přivezou tam, kam si řeknete, tedy až na Váš pozemek. Jenomže tomu tak není, nemusíte čekat, že by podobné služby stály několik desítek milionů.

Pořídíte i mobilní domy levně. Jejich cena se nemusí šplhat vysoko nad desítky milionů ani v řádech několik milionů. Už za milion nebo dva si můžete pořídit své vlastní luxusní bydlení formou mobilního domu.

stěhování

Některé z domů jsou již skladem, takže stačí přijet na prodejnu a vybrat si ten, který se Vám líbí. Pokud opravdu spěcháte s bydlením, je to jedinečné řešení, protože bydlíte téměř okamžitě, během pár dní máte dům, klidně i celý kompletně vybavený a přivezený na svém pozemku a už bydlíte.