Kam se vydat na cesty v souladu se znamením zvěrokruhu

Kam se vydat na cesty v souladu se znamením zvěrokruhu

LevNeobvyklý výlet, který se zalíbí lidem ve znamení Lva, by měl mít takové propozice, kde by vynikla jejich jedinečnost. Bývají rádi ve středu dění a zájmu těch druhých, a ve sportech vynikají spíše jako jednotlivci. Milují zároveň pobyt u jakékoli vodní hladiny, ať je to moře, nebo třeba jezero či řeka. Mohou se věnovat potápění, ale i lezení po skalách. Kam s nimi na dovolenou? Seychely nebo Kanada.
yellowstonský národní park a západ slunce

Panna

Nesmírně pracovití, houževnatí a precizní lidé, kteří mají problém nikoliv s leností, ale ryze opačného charakteru – schází jim dostatečný odpočinek. Měli by občas vysadit a tak jim navrhněte relaxační pobyt, nejlépe na horách, či jinde v přírodě. Pamatujte, že Panny nesmírně dbají o svůj vzhled a rády se věnují činnostem, kde dobře vyniknou, tedy cyklistice, turistice nebo plavání. Tip na výlet? Třeboňsko a okolí Lužnice na kole.
grand canyon

Váhy

Pro Váhy je harmonie a vnitřní soulad alfou a omegou života, neustále posouvají polarity extrémů do rovnovážné polohy a rozhodně jim prospívá nesmírně romantická a okouzlující krajina plná krásných rozhledů. Západ Slunce od hladiny oceánu nebo z horského masivu, případně zajímavá historická či přírodní památka, to je ono! Ideální dovolenou pro Váhy jsou např. Kanárské ostrovy.

Štír

Necháte-li štíra experimentovat, bude šťastný jak blecha. Dobrodružství spojené s objevováním a novými tajemnými a mystickými zákoutími, to je jeho. Štíři milují rekordy a kuriozity, rádi pozorují překonávání lidských limitů. Vezměte je třeba do muzea kuriozit v Pelhřimově a pak se s nimi vydejte k Pančavskému vodopádu nebo k peřejím Stvořidla na Sázavě.
stará loď

Střelec

Velice akční znamení nepohrdne ani vodáckou výpravou, ani dovolenou strávenou na koňském hřbetu. Můžete s nimi však zajít i do ZOO, případně do zajímavé hospůdky nějakého minipivovaru. A pokud jsou nablízku nějaké děti, s dospělým Střelcem se jistě nudit nebudou. Tip na výlet – České Švýcarsko, Pravčická brána, Hřensko, ZOO a botanická zahrada Liberec.

Kozoroh

Další upracované znamení podobně, jako Panna. Pamatujte, že i na cestách Kozorozi pracují. Alespoň v duchu. Potřebují vaši niternou duchovní podporu, aby dokázaly vysadit, ale hlavně si musí být jisti, že jste pro ně ten spolehlivý a milující partner. Vezměte je třeba do některého penzionu v Jizerských horách s krásným výhledem do krajiny, kde budete opékat špekáčky, plavat v bazénu a chodit na horské túry. Budou vás milovat ještě víc.