Finance bez otázek

Finance bez otázek

Lidé si půjčují peníze většinou ze dvou důvodů. Buď si chtějí dopřát něco výjimečného, nebo jsou naopak v nouzi a potřebují splatit některý předešlý závazek. V tom druhém případě většinou vědí, že cesta do banky by byla naprosto zbytečná. Jestliže už klient nějaký dluh má, banka mu odmítne poskytnout jakoukoliv půjčku. V současné době může každý využít možnosti pořídit si takzvanou americkou hypotéku. Jedná se o hypotéku bezúčelovou. To by mohl být další důvod, proč lidé raději volí tento https://nebankovnihypoteky.net/americka-hypoteka/finanční produkt.

  • Ne každý se chce svěřovat, nač peníze potřebuje.
  • Je přeci věcí každého z nás, jestli si chceme pořídit nový byt, užít zahraniční dovolenou nebo si třeba jen koupit něco hezkého.

dobrá hotovost

V tomto směru tedy není dlužník nikterak vázán. Stejné je to i tehdy, že potřebuje vyřešit tíživou finanční situaci. Americká hypotéka bude poskytnuta i v případě, že žadateli hrozí (nebo už probíhá) exekuce.

Pomoc v pravou chvíli

Všechny tyto výhody jsou pochopitelně vyvážené jednou menší nevýhodou. Je zapotřebí počítat s vyšší úrokovou sazbou nežli je tomu u účelového úvěru. Není to ale v žádném případě nějaký velký skok. V porovnání s výhodami je to zanedbatelné.

  • Jelikož se nejedná o klasickou půjčku, ale o hypotéku, je zapotřebí ručit některou nemovitostí.
  • Zástava tohoto majetku je naprosto nezbytná.

nepořádek na stole

Není ale rozhodně čeho se obávat. Stačí si v klidu sednout, vzít do ruky papír a tužku a rozepsat si veškeré své měsíční náklady a příjmy. Podle toho můžete zjistit, jakou částku jste schopni každý měsíc dát dohromady. Poté si vyžádat nezávaznou nabídku a v klidu se rozhodnout. Díky financím z úvěru budete moci konečně začít žít podle svých představ nebo se zbavit nevýhodně uzavřených předchozích půjček, které vám zbytečně tahají z kapes více peněz než je nutné.