Divadelní tábor pro vašeho malého „komediata“

Divadelní tábor pro vašeho malého „komediata“

Máte doma malého komedianta, dítě, které se rádo předvádí před návštěvami anebo i před cizími lidmi, stále si na něho hraje, je zahleděno do pohádkových postav a má přemíru energie, se kterou si nevíte rady? A obáváte se prázdnin, které ještě nemáte pokryté hlídáním? Máme pro vás skvělý tip, kam můžete vaše talentované dítě přihlásit.

divadelní tábor

Jako dělané pro něho bude divadelní tábor, kam se sjíždějí děti, které ho již absolvovaly, ale tolik se jim v něm líbilo, že se rády vracejí. Nejen proto, že na táboře poznaly nové kamarády, ale také, že se v něm našly. Letní divadelní tábor má kapacitu na čtyřicet děti ve věku od sedmi do sedmnácti let a je umístěn v nádherné přírodě v Rekreačním středisku Sobeňák v Rožmitálu pod Třemšínem.

„Sběrné místo“ pro odjezd dětí bývá Praha a Příbram a v divadelním táboru dítě pobude a užije si celých dvanáct dnů. Jestliže má vaše ratolest sourozence podobného ražení anebo kamaráda, pak jeho pobyt je za zvýhodněnou cenu, stejně tak i pobyt vašeho divadelníka, pokud by absolvoval divadelnictví ve více turnusech během jednoho léta. Lákadel je více než dost. Kuchařky nabízejí i bezlepkovou stravu v případě potřeby, prostě se počítá už i s tím, že děti mívají nařízenou dietu, takže v kuchyni jsou na to nachystaní. Jen je musíte upozornit na tuto skutečnost předem.

A co vaše malé herce v divadelním táboru čeká?

dětské masky

Mohou se těšit na divadelní představení, kde budou hrát hlavní role, dny budou trávit debatami o divadle a herectví, budou se věnovat improvizaci, předvádět scénky – to děti obzvlášť milují a jsou v tom přeborníci! Je až neskutečné, co dětská hlavička dokáže vymyslet. Jsou vítány všechny děti – ty, které mají s hraním už zkušenost i naprostí začátečníci. Všem se budou věnovat profesionální zkušení lektoři, divadelníci, herci, učitelé ze základních uměleckých škol i čerství studenti dramatické výchovy. O kvalitu je postaráno, ale i o zábavu. Děti se rozvolní, a kromě divadla budou hrát i zábavné hry v přírodě a ani na chvilku nepoznají co je to nuda!