Co vyzkoušet se svým partnerem v ložnici?

Co vyzkoušet se svým partnerem v ložnici?

O vztah se svým partnerem musíte neustále pečovat, a to i o sexuální stránku vztahu. Proto se určitě vyplatí, když někdy za čas zkusíte s partnerem experimentovat a vyzkoušíte v posteli něco nového. Kdo ví, třeba objevíte nějakou novou vášeň.

Výborným zpestřením pro všechny páry jsou erotické hračky. Pokud navštívíte sex shop, uvidíte, že v této oblasti se skutečně fantazii meze nekladou. Na výběr máte masážní hlavice, vibrátory, umělé penisy, vibrační kroužky, pírka k šimrání a mnoho dalšího, s čím si můžete v posteli užít spoustu zábavy. Stydíte se navštívit sex shop, který máte ve městě? Není problém. Na internetu najdete velký výběr erotického zboží a navíc, téměř všechny takové e-shopy vám zboží pošlou velice diskrétně, aby si nikdo neprohlížel, odkud vám je zboží odesláno.

sex

Napadlo vás někdy, jak moc by bylo vzrušující nechat se spoutat a být na chvíli bezmocná? Vyzkoušejte si s partnerem lehké praktiky ve stylu BDSM. Tím nemyslíme, že byste se hned měli pouštět do složitého svazování a podobně, ale nechte si třeba připoutat ruce k posteli, zavázat oči a vyzkoušet můžete i bičík. Pamatujte si, že lehká bolest je při sexu pro většinu příjemná, ale nikdy nemůžete jít za hranice, které si stanoví partner.

líbání

Chcete pro svého partnera připravit něco speciálního? Pak mu dopřejte masáž prostaty. Masáž prostaty můžete provádět buď pomocí prstů nebo erotických hraček. Prodávají se i takové, které jsou uzpůsobené přímo k masáži prostaty u muže. I když k tomu možná bude ze začátku nedůvěřivý, uvidíte, že první takto prožitý orgasmus ho zbaví veškerých zábran. Máte bujnou fantazii? Pak můžete zkusit takzvané „role play“. V těchto hrách jde o to, že si s partnerem vymyslíte postavy, které budete hrát a jejich příběh. Můžete si tak zkusit své tajné fantazie, a to naprosto bezpečně s člověkem, kterému důvěřujete.