S novou zářivkou získáte kvalitnější světlo

S novou zářivkou získáte kvalitnější světlo

Říkáte si, že zářivka 36w nemůže poskytnout dostatečný výkon? Že intenzita světla bude příliš nízká? Pokud si myslíte právě tohle, pak věřte tomu, že to není pravda. I když se může zdát, že zářivka s pouhými 36 Watty nebude poskytovat dostatek světla, budete se sami divit, až je uvidíte v akci. Jsou totiž i přes svou nízkou spotřebu mimořádně účinná a výkonná, o čemž by vám mohl povědět každý, kdo má s těmito svítidly zkušenosti.
dvě staré lampy.jpg

Je důležité znát rozdíly mezi jednotlivými technologiemi

Je obrovský rozdíl mezi klasickými zářivkami a zářivkami s LED technologií. Jedná se totiž o dvě zcela jiné technologie, nicméně název zůstává stejný. Právě proto je dobré vidět ten rozdíl a přesvědčit se, že právě LED technologie by měla být vaším cílem. Má to totiž hned několik důvodů, které vás mohou přesvědčit:
Nízká spotřeba elektrické energie v porovnání s klasickými zdroji světla
Vysoká svítivost při zachování nízké wattáže
V mnohých případech možnost nastavení barvy a intenzity světla
Dlouhá životnost udávaná v desetitisících hodin svitu
být chytrý.jpg

Je-li vaším cílem kvalitní, dlouholeté a zkrátka ve všech ohledech efektivní svítidlo, zde máte možnost nákupu. Nebudete litovat ani chvíli, i když pořizovací ceny těchto zdrojů světla jsou zpravidla vyšší než u klasických zdrojů světla. Tato vyšší počáteční investice se vám však v průběhu let vrátí na nižší spotřebě. Právě nízká spotřeba prospívá nejenom vaší peněžence, ale také životnímu prostředí. A právě to je další důvod, proč by vás tato technologie měla zajímat. Můžete touto technologií totiž svítit opravdu často, a to s vědomostí toho, že neděláte nic špatného. Budete totiž šetřit peníze i životní prostředí, což je naprosto skvělé. Stačí tedy nahlédnout do sortimentu a vybrat si osvětlení, které bude zdrojem světla pro práci či třeba poklidné pobývání doma.