Kousek přírody pro vás!

Kousek přírody pro vás!

Přípravky, které jsou z přírody jsou zkrátka pro naše tělo přijatelnější. Ať už se to týká doplňků stravy či kosmetiky, materiálů nebo jednoznačně stravovacích návyků. Svědčí o tom také různé druhy výživy, které se v dnešní době vyrábějí.
Mezi doplňky stravy, ale zároveň také léčivo na všechny druhy neduhů existuje také neem, který je přírodním prostředkem pro vaše zdraví! .
K čemu se tedy používá a na co je dobrý?– je to přírodní antibiotikum, antimykotikum, používá se proti virům a proti parazitům. Upravuje zrychlený a nepravidelný tep. Zklidňuje a snižuje úzkost. Také zamezuje tvorbě krevních sraženin.

Jaké je dávkování, jak se používá?Jsou to v podstatě tablety, které se polykají. Přesné dávkování: by měla být jedna tableta 2x denně před jídlem. Neměli byste však toto dávkování překračovat.
Složení?– 250mg extraktu z Azadirachta Indica.
Co od něj můžeme očekávat?– má velmi silný hojivý efekt při kožních potížích. Ať už vás potká akné, nebo máte často vyrážky, ekzémy či se stanete obětí nehody a máte popáleninu, všechno svým účinkem perfektně hojí. Dokáže totiž obnovovat kůži a také velice důležité podkoží. Zabraňuje také tvorbě jizev, takže uvidíte vysoce účinný hojivý efekt.

ü posiluje imunitu, přirozeně podporuje naší obranyschopnost
ü likviduje plísně, bakterie či viry, které se v našem těle běžně vyskytují či pokud s nimi máme nějaké větší problémy tak zamezuje jejich vývinu
ü zpříjemňuje dýchání pomocí zlepšení průduchu dýchacích cest
ü díky tomu že upravuje tep, se budete cítit opět v pohodě a dobré náladě
ü zlepšuje také zažívání a střevní infekce tak nemají žádnou šanci
ü upravuje pokožku či zlepšuje její nežádoucí problémy, které se nám na kůži objevují
ü je to přírodní produkt