Zařiďte balkon dle svých představ

Zařiďte balkon dle svých představ

Balkon dává bydlení skvělou užitkovou hodnotu, protože můžeme pohodlně vyjít ven. S vhodným zábradlím zajistíme pěkný vzhled i dostatečnou bezpečnost.

Zařiďte balkon dle svých představ

Da se efektivně využít

Častým požadavkem, když si hledáme bydlení v podobě bytu je balkon, protože užitková hodnota je u takového bydlení mnohem vyšší. Kromě praktických věcí jako je sušení prádla zde můžeme mít příjemné posezení a když budeme chtít, tak si jít sednout na čerstvý vzduch. Většinou je plocha balkonu malá, a proto ji musíme využít co nejvíce efektivně, abychom tu mohli normálně fungovat. Základem je příjemné posezení, takže stačí koupit menší stoleček a dvě židle, abychom se tu po náročném dní mohli usadit.

balkon dvou lid

Prostor bude hned veselejší, když v něm budou nějaké zelené květiny. Když nám navíc hezky pokvetou, tak posezení získá hned další pěkný prvek. Pokud mezi sebou jednotlivé balkony nejsou nijak odděleny, tak je dobré koupit třeba zástěnu, protože tím získáte drahocenné soukromí a vyhněte se zvídavým pohledům sousedů. Měl by tu být i nějaký úložný prostor, kam si můžeme schovat potřebné věci.

Bezpečnost

Balkony se nachází v určité výšce nad zemí, přičemž takový pád by mohl znamenat smrtelná zranění. Riziko je zejména u dětí, ovšem i dospělému se může zatočit hlava. Proto je vždy zapotřebí mít pevné zábradlí, které nás v případě nutnosti podrží a zabrání vypadnutí. Jestliže Vaše staré zábradlí už dosluhuje, tak je čas pořídit si nové. Každý balkon je jiný, a proto je nejlepší zakázka na míru, kde firma najde vhodné řešení a zrealizuje jej. Zábradlí na balkon prošlo velkou změnou, protože dříve jsme jej mohli vidět hlavně jako svařené klasické železné profily mnohdy natřené třeba černou barvou. V dnešní době je velmi oblíbený nerez, protože vypadá skvěle a je hodně odolný i proti venkovním nepříznivým podmínkám, jenom musíme počítat s vyšší cenovkou.

balkon se zábradlím

Může být kombinován se sklem, které tvoří plnou výplň, a proto získáme sehraný celek. Na webu firmy najdete příklady zábradlí na hotových zakázkách a přibližný ceník.