Mám milenku

Mám milenku

A co teď? Kupodivu společnost nevěru mužů toleruje podstatně snáze než u žen a mezi kamarády můžete ještě získat obdiv, obzvlášť je-li vaše partnerka mladší a s postavou dlouhonohé modelky. O to snáze může sami sobě namluvit, že máte vše pod kontrolou anebo dokonce, že takhle budete spokojenější a spíš vytrváte i v původním vztahu, kde jsou děti. Žijete ze dne na den, užíváte si všeho, co je neobvyklé, překvapující a vášnivé. A počítáte s tím, že tahle to zůstane.
hádka manželů
 
Připravte se na to, že v jednu chvíli se o vaší milence velmi pravděpodobně dozví vaše partnerka. A s tím přijde i nutnost řešit, co dál. K otázce, se kterou ženou žít, může přibýt i (neplánovaná) varianta „sám“. Za téhle zapeklité situace je hodně věcí mimo vaši kontrolu a každá ze zúčastněných stran má trochu jiné zájmy. A jaký je ten váš? Tím byste měl začít.
 
Typický muž je nerozhodný, prostě neví. Doma mu vyhovuje, že partnerka zajistí děti i domácnost. S milenkou zažívá dobrodružství a připadá si konečně zase jako dobyvatel. Ale jak tohle skloubit a dát dohromady? Jednoduše: musíte si vybrat nebo to okolnosti zajistí za vás. Důležité pravidlo pro další dny zní: pokuste se neškodit a nezraňovat, i když narazíte na rozhořené okolí.
rande u kávy
 
Jsou vztahy, které odhalenou nevěru jednoho z partnerů přežijí bez rozchodu a jsou i takové, ve kterých si partneři nevěru tolerují. Přesto nemalá část končí rozvodem či rozchodem. Pokud už nastane, je rozumné vzít v úvahu zájmy nedospělých dětí, zvlášť když mají rády oba rodiče, a nastavit porozchodové uspořádání s ohledem na ně. Zkuste se vyhnout sporům, do kterých zatáhnete děti. Jakkoliv hrozně to zní, nemusí být rozchod jen ztrátou. To za předpokladu, že v sobě najdete odvahu jít za svým cílem, a reálně přijmete odpovědnost za to, co patřilo na vaše konto selhání ve vztahu.
 
Vraťme se ale na začátek, je to jako ve filmu: právě se chystáte na firemní večírek a neplánovaně trávíte o pár minut navíc v koupelně. V práci to začalo jiskřit mezi vámi a kolegyní a rád byste vypadal dobře, její zájem vám lichotí. Kdybyste věděl, co všechno vám následně tohle rozhodnutí přinese, jednal byste stejně? Stálo by vám to za to? Co myslíte?
 
 

Mám milenku
4.4 (88%)5